Commande passée du lundi au vendredi avant 22h00 : expédition le jour même !

/ français / EUR
Vlaamse Klim Clubs

Article: Vlaamse Klim Clubs

Lidmaatschap Klim-en Bergsportfederatie

Je wordt in de eerste plaats lid van een lokale club, die je zelf kiest. Deze lokale club is lid van de Klim- en Bergsportfederatie vzw, de overkoepelende federatie.

Je wordt dus lid van twee organisaties: van uw lokale club en via de lokale club van de KBF vzw.

Ziehier een overzicht van alle Vlaamse klim clubs ;

West-Vlaanderen

Blueberry Club, Kortrijk - blueberryclub.be

WBV (West-Vlaamse Bergsportvereniging), Roeselaere - westvlaamsebergsportvereniging.be

West Coast Lizards Climbing Team, De Panne - westcoastlizards.be

Oost-Vlaanderen

Balance Bouldering Team, Gent - klimzaalbalance.be

Bleau Climbing Team, Gent - klimzaalbleau.be

BOVL (Bergsport Oost-Vlaanderen), Gent - bovl.be

City Lizard, Sint-Niklaas - citylizard.be

Climbing Team De Dam, Lokeren - climbingteamdedam.be

Climbr, Gent - weareclimbr.be

De Bergpallieters, Buggenhout - bergpallieters.be

Future Sports, Zottegem - futuresports.be

Rhino Boulder Gym, Gent - rhinobouldergym.com

VBW (Vlaamse Bergsport Waasland), Sint-Niklaas - bergsportwaasland.be

Vertical Thinking, Gent - verticalthinking.be

Vlaams-Brabant

Bergsportclub Alpigo, Ternat - alpigo.be

BVLB (Bergsport Vlaams Brabant), Grimbergen - bvlb.be

Boulder Klimclub Herent, Herent - boulder.one

Klimclub Hungaria, Wilsele - klimclubhungaria.be

Luak (Leuvense Universitaire Alpiene Club), - luak.be

Klimschool À Bloc, Brussel - abloc.brussels

Klimschool Zuid, Brussel - petite-ile.be

Antwerpen

Alpua, Antwerpen - alpua.be

BAC Antwerpen, Mortsel - bacantwerpen.be

Blok Climbing Team, Antwerpen - klimzaalblok.be

BPA (Bergsportvereniging Provincie Antwerpen), Berchem - bpa.be

BVKB (Bergsportvereniging Klein-Brabant), Puurs - bvkb.be

Kajoe (Klimclub Wallstreet), Antwerpen - klimzaalwallstreet.be

Level Up, Edegem - tereiken.be/edegem

Limburg

Alpamayo Klim Club, Beringen - alpamayo.be

BAC Limburg, Sint-Truiden - bac-limburg.be

Crux Climbing Team, Herk-De-Stad - cruxbouldergym.be

LBV (Limburgse Bergsportvereniging), Hasselt - klimburger.be

Olympia Jeugdklimteam, Hasselt - klimmuurolympia.be

Nous utilisons des cookies pour améliorer votre expérience de navigation, pour analyser le trafic de notre site web et pour comprendre d'où viennent nos visiteurs.